Grupy

W sezonie żeglugowym 2018,  poza rejsami regularnymi oferujemy dla grup zorganizowanych również rejsy „szyte na miarę”. Statek Elwinga  porusza się po akwenie Zalewu Wiślanego, pomiędzy portami  Krynica Morska, Frombork i Tolkmicko, jak też  dopływa do portów w Elblągu i Gdańsku. W obrębie wymienionych portów jesteśmy w stanie zaproponować grupom zorganizowanym  niestandardowe rejsy wycieczkowe.

Oferujemy szeroki wachlarz rejsów dopasowanych do potrzeb grupy:

  1. Krynica M. – Frombork – Krynica M. – Tolkmicko to 45-minutowy rejs (w jedną stronę) i najszybszy sposób, by dostać się nad Morze Bałtyckie.
  2. Krynica Morska – Frombork – Krynica Morska to propozycja dla grup, które w planach mają wycieczkę do perełki zabytkowej architektury i historii Polski. Rejs w jedną stronę trwa ok. 1 godz. i 30 min.
  3. Trasa Frombork – Krynica Morska – Tolkmicko lub Tolkmicko – Krynica Morska – Frombork to idealny rejs dla grup planujących wycieczkę nad morze. Czas trwania rejsu na trasie Frombork – Krynica Morska to ok.  1 godzina i 30 min, a rejs na trasie Krynica Morska – Tolkmicko to ok. 45 minut.
  4. Dla grup, które planują w ciągu jednego dnia zwiedzanie wszystkich najważniejszych miejscowości Zalewu Wiślanego proponujemy rejs na trasie Tolkmicko – Krynica Morska – Frombork – Tolkmicko lub Tolkmicko – Frombork – Krynica Morska – Tolkmicko.
  5. Trasa Tolkmicko – Frombork to ok. 1 godz. 15 minut rejsu statkiem i okazja, by podziwiać wyjątkowy krajobraz Zalewu Wiślanego.
  6. Rejsy spacerowe w Krynicy Morskiej i Fromborku:

Rejsy spacerowe to propozycja dla wszystkich tych, którzy po całym dniu zwiedzania chcą przez chwilę wypłynąć statkiem w rejs. Podczas 45-minutowego rejsu po Zalewie Wiślanym można poczuć kołysanie fal, wiatr we włosach oraz podziwiać jedyny w swoim rodzaju krajobraz okolic Fromborka i Krynicy Morskiej, by na koniec wrócić do punktu startowego, bez konieczności przemieszczania się pomiędzy nadzalewowymi miejscowościami.